Жильё для работников социальной сферы в Краснокутске


Голова облдержадміністрації Арсен Аваков взяв участь в урочистій здачі в експлуатацію 30-квартирного триповерхового будинку для працівників соціальної сфери в Краснокутському районі.

Будівництво об’єкту було розпочато ще в 2006 році. Кошторисна вартість будівництва складає 10,466 млн. грн.

З 30 квартир 12 – однокімнатні, 15 – двокімнатні і 3 – трикімнатні. Житло буде розподілено між медиками, освітянами та працівниками інтернату району.

Під час будівництва були використані сучасні матеріали і технології, зокрема, для збереження тепла у квартирах при здійсненні опоряджувальних робіт фасаду використовувалося покриття "Термо-шидл".

Вікна та балконні двері виконано з металопластику, у кожній квартирі встановлено двоконтурні газові котли для здійснення індивідуального опалення та гарячого водопостачання. У житлових приміщеннях і коридорах квартир стіни обклеєні шпалерами, в кухнях виконана водоемульсійна окраска, в санвузлах – облицювання керамічною плиткою. На сходових клітинах встановлені електрообігрівачі, які автоматично включаються при пониженні температури повітря у приміщенні нижче +5 град. С.

Під час урочистостей керівник області наголосив, що рішення про відкриття будинку, незважаючи на карантин, було прийнято для того, аби його майбутні мешканці отримали до кінця року ордери і відсвяткували Новий рік разом зі входинами.